Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1Comarch Cracovia3210119085
      2GKS Tychy429318389
      3TatrySki Podhale4279176104
      4JKH GKS4268126108
      5Ciarko PBS Bank STS4263123108
      6KS Unia4257129147

      NADCHODZĄCY MECZ

      Reklama

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        Hokeiści Podhala w sparingowym meczu zmierzyli się z Cracovią. Nowotarżanie po bardzo dobrym meczu wygrali 3:2. W karnych również byli lepsi. Rewanż już w piątek w Krakowie. Więcej zdjęć TUTAJ Tatry Ski Podhale Nowy Targ – Cracovia 3:2 (2:1,...

        Unihokej

          blog-grid

          W Rakoniewicach w miniony weekend odbyła się 11. edycja Polish Cup Reprezentacji Polski Kobiet w unihokeju do lat 19. Uczestniczyła w nim Zuzanna Krzystyniak, wychowanka obecnego Mistrza Polski w Seniorkach MMKS Podhale Nowy Targ. Co prawda Polska prze...

          Pozostałe

            blog-grid

            „Minęło tyle lat, a to określenie nie straciło nic na swojej aktualności; górale z Nowego Targu brylujący na lodowej tafli nie od dziś stanowią sportowy ewenement” – pisze Jacek Sowa. Nowotarżanin, który jest autorem m.in. mon...

            Program