Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1Comarch Cracovia4210119085
      2GKS Tychy429318389
      3TatrySki Podhale4279176104
      4JKH GKS4268126108
      5Ciarko PBS Bank STS4263123108
      6KS Unia4257129147

      NADCHODZĄCY MECZ

      No Matches Found.

      Współpraca

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        Jarkko Hattunen, 29-letni Fin wzmocnił ofensywę Podhala. Jarkko Hattunen urodził się 22 stycznia 1987 r. w Kajaani w Finlandii, gdzie rozpoczął swoją przygodę z hokejem w miejscowym klubie Hokki. Nowy nabytek Podhala ma 178 cm wzrostu i 84 kg wa...

        Unihokej

          blog-grid

          Unihokeistki MMKS okazały się najlepsze na międzynarodowym turnieju Hummel Open Game w Brnie. Nie dały szans rywalkom zarówno w ćwierćfinale jak i półfinale. W finale TEMPISH FBS OLOMOUC postawił Podhalu wysoką poprzeczkę. Rywalki wygrywały j...

          Pozostałe

            blog-grid

            Interesujesz się muzyką? Chciałbyś pomóc przy organizacji i obsłudze meczy Podhala? Ta informacja jest właśnie dla Ciebie!   TatrySki Podhale Nowy Targ poszukuje chętnych osób do zajmowania się oprawą muzyczną meczy Szarotek oraz obsług...

            Program