Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1Comarch Cracovia3210119085
      2GKS Tychy429318389
      3TatrySki Podhale4279176104
      4JKH GKS4268126108
      5Ciarko PBS Bank STS4263123108
      6KS Unia4257129147

      NADCHODZĄCY MECZ

      Reklama

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        Z jednym, ale jakże ważnym zwycięstwem wracają z dwumeczu w Poznaniu hokeistki MMKS Podhale Nowy Targ. Wygrana z Kozicami Poznań w niedzielnym meczu dała im fotel lidera na zakończenie rundy zasadniczej Polskiej Ligi Hokeja Kobiet gr. B. W I rundzi...

        Unihokej

          blog-grid

          Drugie spotkanie derbów Nowego Targu w unihokeju przyniosło o wiele więcej emocji niż pierwsze, choć po 48 minutach śmiało można było stwierdzić, że wynik jest ustalony. Szarotka jednak zagrała do końca i o mało tego meczu nie zakończyła z...

          Pozostałe

            blog-grid

            „Minęło tyle lat, a to określenie nie straciło nic na swojej aktualności; górale z Nowego Targu brylujący na lodowej tafli nie od dziś stanowią sportowy ewenement” – pisze Jacek Sowa. Nowotarżanin, który jest autorem m.in. mon...

            Program