Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1Comarch Cracovia4210119085
      2GKS Tychy429318389
      3TatrySki Podhale4279176104
      4JKH GKS4268126108
      5Ciarko PBS Bank STS4263123108
      6KS Unia4257129147

      NADCHODZĄCY MECZ

      No Matches Found.

      Reklama

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        W dniach 23-24 kwietnia odbył się w holenderskim Geleen turniej w którym uczestniczyła drużyna Polska 2002. Nasz zespół wygrał cały turniej odnosząc 7 zwycięstw a przy tym nie tracąc gola w żadnych ze spotkań. W turnieju VJB U14 smoke-Eater...

        Unihokej

          blog-grid

          DOFINANSOWANIE MISTRZOSTW POLSKI Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2016 roku – pn.: „Szkolenie klubowe reprezentantów Małop...

          Pozostałe

            blog-grid

            Tradycji stało się zadość. Wiosenną imprezę, która miała miejsce w ostatnią sobotę w restauracji „Góralska Strawa” w stolicy Podhala, zorganizował Krzysztof Faber, starosta nowotarski. Już po raz ósmy na Balu u Starosty Nowotarskiego w R...

            Program