Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1GKS Tychy235711340
      2Comarch Cracovia235510151
      3TatrySki Podhale23479859
      4 Tempish Polonia Bytom23436159
      5 PGE Orlik Opole23357960
      6 JKH GKS Jastrzebie23347261

      NADCHODZĄCY MECZ

      Współpraca

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        Wczorajszy mecz był hitem 25. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Mecz z wicemistrzem Polski zdecydowanie stał na bardzo dobrym poziomie, a Szarotki dzięki wygranej 3:2d utrzymują zwycięską passę spotkań z GKS Tychy! Skrót meczu w jakości HD możecie o...

        Unihokej

          blog-grid

          Brązowe medalistki Mistrzostw Polski w unihokeju MMKS Podhale Nowy Targ rozpoczęły rundę rewanżową.  Podhale rywalizowało z Multi Killers Kraków drużyną, która w meczach u siebie nastręczyła dużo problemów. Nie inaczej było w Krakowie. Za...

          Pozostałe

            blog-grid

            Po raz kolejny nasi fani pokazali, że można na nich liczyć! Podczas ostatniej zbiórki datków na rzecz naszego młodego zawodnika Maksyma Batkiewicza, Fundacji im. Adama Worwy udało się uzbierać 4054 zł! Ponadto odbyła się licytacja koszulki Pa...

            Program