Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1GKS Tychy246011541
      2Comarch Cracovia245811853
      3TatrySki Podhale24479963
      4 Tempish Polonia Bytom24436262
      5 PGE Orlik Opole24388562
      6 JKH GKS Jastrzebie24347467

      NADCHODZĄCY MECZ

      Współpraca

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        6 grudnia Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu po raz piąty zorganizowała w miejskiej hali lodowej „MIKOŁAJKI NA LODZIE”, w czasie których rozegrany został mikołajkowy mecz hokejowy. „W tym roku zdecydowałem się nieco zmienić formułę roz...

        Unihokej

          blog-grid

          W tym sezonie w ramach rozgrywek ekstraklasy możemy zobaczyć jak grają 3 nasze grupy w unihokeja. Są to: Seniorki, Juniorki starsze oraz Juniorki Młodsze. Przygotowaliśmy dla was podsumowanie ich dotychczasowych występów.   Ekstraklasa Kobie...

          Pozostałe

            blog-grid

            6 grudnia Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu po raz piąty zorganizowała w miejskiej hali lodowej „MIKOŁAJKI NA LODZIE”, w czasie których rozegrany został mikołajkowy mecz hokejowy. „W tym roku zdecydowałem się nieco zmienić formułę roz...

            Program