Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1Comarch Cracovia4210119085
      2GKS Tychy429318389
      3TatrySki Podhale4279176104
      4JKH GKS4268126108
      5Ciarko PBS Bank STS4263123108
      6KS Unia4257129147

      NADCHODZĄCY MECZ

      No Matches Found.

      Reklama

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        Joni Haverinen i Damian Tomasik nadal będą reprezentować TatrySki Podhale! Dla 29-letniego Fina będzie to 3 sezon w barwach Podhala. Haverinen ma za sobą ciekawą karierę, reprezentował m.in kluby fińskiej ekstraklasy (Liiga) i jej zaplecza (Me...

        Unihokej

          blog-grid

          Ostatnią grupą z sekcji unihokejowej MMKS Podhale która walczyła o medale Mistrzostw Polski były Juniorki Młodsze. Dziewczyny spisały się na medal. Srebrny medal. Nowotarżanki uchodziły za jedne z faworytek turnieju rozgrywanego w Gdańsku i mia...

          Pozostałe

            blog-grid

            Majówka z Podhalem

            Już w ten czwartek Miejska Hala Lodowa będąca na co dzień areną zmagań hokeistów zamieni się w miejsce pełne zabawy! Tafla lodowiska będzie dostępna od godziny 15, a na gości będzie czekać z grill, bar i wiele innych atrakcji. Gwoździem pro...

            Program