Sponsorzy Główni

      Najnowsze wyniki

      KLASYFIKACJA

      # Zespół M Pkt BZ BS
      1Comarch Cracovia4210119085
      2GKS Tychy429318389
      3TatrySki Podhale4279176104
      4JKH GKS4268126108
      5Ciarko PBS Bank STS4263123108
      6KS Unia4257129147

      NADCHODZĄCY MECZ

      No Matches Found.

      Współpraca

      zapraszamy do współpracy

      Hokejowa Akademia

      Szkolimy od naboru do drużyn seniorskich


      UNIHOKEJ

      Kobieca drużyna unihokeja. Mistrz Polski w sezonie 2014/2015


      Od naboru do Seniora

      Wspieramy podhalańską młodzież



      Hokej na lodzie

        blog-grid

        Nasze hokejowe nadzieje zespół Żaka Młodszego MMKS Podhale Nowy Targ pod kierunkiem trenera Marka Rączki zajął II miejsce na Turnieju Międzynarodowym im. Krzysztofa Kiklicy. Indywidualne nagrody trafiły też do rąk nowotarżan. Zmagania w zawoda...

        Unihokej

          blog-grid

          Od 26 do 28 sierpnia, w Ostrawie, rozegrany został prestiżowy turniej Ostrava Women Cup. Udział w nim wzięły 2 drużyny z Polski: MMKS Podhale Nowy Targ oraz PUKS Trzebinia. Do Ostrawy, nasze brązowe medalistki Mistrzostw Polski pojechały w bardzo ...

          Pozostałe

            blog-grid

            Interesujesz się muzyką? Chciałbyś pomóc przy organizacji i obsłudze meczy Podhala? Ta informacja jest właśnie dla Ciebie!   TatrySki Podhale Nowy Targ poszukuje chętnych osób do zajmowania się oprawą muzyczną meczy Szarotek oraz obsług...

            Program